• Bize Ulaşın: +0555 307 66 38
  • E-Posta: info@uclerdizayn.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-19:00

Hizmetlerimiz

ÜÇLER DİZAYN HİZMETLER

Karbon Fiber Güçlendirme

Deprem yönetmeliğine uygun olmayan hasar gören veya eski yapılarda kullanılan güçlendirme tekniklerinden birisidir. (FRP) Karbon fiber elyaf; uygulaması kolay , hızlı , yapıda extra yük artısına sebep olmaması ve çelikten 10 kat daha yüksek mukavemete sahip olması nedeniyle tercih sebebidir.

Mantolama Sistemleri

Dış cephe, iç cephe ,çatı mantolama gibi çeşitleri bulunmakla birlikte esas olarak binanın kompozit yapı malzemeleri ile kaplanarak ısı yalıtımı yapılması anlamına gelir. Birçok avantajı vardır. En önemlisi kış aylarında gelen yüksek faturalara veda etmemiz olacaktır.

Betonarme Güçlendirme

Deprem yönetmeliğine uygun olmayan hasar gören veya eski yapılarda kullanılan güçlendirme tekniklerinden birisidir. Genellikle temel , kolon ve perdelerde güçlendirme yapılır veya ek kolon perde ilave edilir. İmalat süresi projeye göre farklılık gösterir.

Epoksi Zemin Uygulamaları

Farklı zeminlerde değilik uygulama teknikleri ile ihtiyaca yönelik çözümler sunan bir malzemedir. Sert ve dayanıklı olmasından dolayı tercih edilir. Uygulamadan sonra uzun yıllar bile geçse kendini bozmaz ve aynı şekilde kalır. Daha çok uçak hangarlarında , otoparklar ,sanayi zeminlerinde kullanılır.

Isı – Yalıtım Çözümleri

Isı , su ,ses , yangın ve çatı izolasyonu gibi çeşitleri vardır. İhtiyacımıza göre belirlenir. Konforlu güvenli ve sağlıklı binalarımızın güvencesi niteliğindedir. Sürdürülebilir geleceğimize güvence altına almamızı sağlar.

Tasarım – Proje – Uygulama (TPU)

Müşteri ile birebir iletişimde bulunarak teknik ofisimizde uzman mühendis ve mimar ekibiyle birlikte isteğe ve kullanıma bağlı olarak hazırlanan projelerimiz tasarıma uygun olarak anahtar teslim olacak şekilde hayata geçirilir.

Bina Deprem Risk Raporu ve Güçlendirme Projesi

İ.T.Ü. Onaylı deprem risk analiz raporu hazırlanıp yapı performans analizleri yapılır. Analiz sonuçları uzman ekibimiz tarafından değerlendirilip projelendirilir

İnşaat ve Taahhüt işleri

Kentsel dönüşüm , kat karşılığı inşaat projeleri ve her nevi taahhüt işleri uygulamaları anahtar teslim yapılır.

Tadilat ve Dekorasyon

Eskiden her iş için ayrı ayrı ustalarla uğrasılıyordu. Şimdi ister mutfak dolapları ister banyo işleri ister boya işleri A’dan Z’ye hepsini ister parca parca ister anahtar teslim şeklinde biz yapıyoruz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

Open chat