• Bize Ulaşın: +0555 307 66 38
 • E-Posta: info@uclerdizayn.com
 • Çalışma Saatleri: 08:00-19:00

Tadilat ve Dekorasyon

ÜÇLER DİZAYN MİMARİ VE DEKORASYON

Tadilat ve Dekorasyon

 1. Yeni ev alanlar,evini ve iş yerini yeniden dekore etmek isteyenlerin bir düşüncesi bir hayali vardır.  Herkesin kendi evi veya işyerin salonu soyle fazla ışık alsın , mutfak dolapları mavi olsun, banyoda dusakabin surda olsun diye düşünceleri ve daha birçok fikirleri vardır.Tadilat ve dekorasyon işleri için fikirlerimizin hayata geçmesi için hesap yapmamız şarttır. Fakat bu hesapları yapmak için profesyonel birinden yardım almanız şarttır. Biz profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin tadilatın her aşamasında yanınızdayız.Tadilat ve dekorasyona karar verildikten sonra öncelikli olarak neler yapılacak neler değişecek işlemin kapasitesi önceden belirtilmesi gerekir.Tadilat ve dekorasyon işleri projelendikten sonra fiyat çalışması yapılarak müşteriye proje ile birlikte sunulur.Müşteri onayladıktan sonra sözleşme imzalanarak işe başlanır ve belirlenen sürede teslim edilerek iş bitirilir.Yeni ev alanlar,evini ve iş yerini yeniden dekore etmek isteyenlerin bir düşüncesi bir hayali vardır.  Herkesin kendi evi veya işyerin salonu soyle fazla ışık alsın , mutfak dolapları mavi olsun, banyoda dusakabin surda olsun diye düşünceleri ve daha birçok fikirleri vardır.

  Tadilat ve dekorasyon işleri için fikirlerimizin hayata geçmesi için hesap yapmamız şarttır. Fakat bu hesapları yapmak için profesyonel birinden yardım almanız şarttır. Biz profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin tadilatın her aşamasında yanınızdayız.

   

  Tadilat ve dekorasyona karar verildikten sonra öncelikli olarak neler yapılacak neler değişecek işlemin kapasitesi önceden belirtilmesi gerekir.

  Tadilat ve dekorasyon işleri projelendikten sonra fiyat çalışması yapılarak müşteriye proje ile birlikte sunulur.

  Müşteri onayladıktan sonra sözleşme imzalanarak işe başlanır ve belirlenen sürede teslim edilerek iş bitirilir.

İletişim Formu

  30 Yıllık Deneyim

  Yüksek Verimlilik

  Kaliteli Hizmet

  Düşük Maliyet

  HİZMETLERİMİZ

  Karbon fiber güçlendirme, mantoloma sistemleri, betonarme güçlendirme, dış cephe uygulamarı ve daha bir çok hizmetimizi detaylı öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  Hizmetlerimiz
  Open chat