• Bize Ulaşın: +0555 307 66 38
  • E-Posta: info@uclerdizayn.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-19:00

Hakkımızda

ÜÇLER DİZAYN

ÜÇLER DİZAYN MİMARİ VE DEKORASYON

HAKKIMIZDA

Üçler Dizayn, sektörde 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermiş tecrübesi, ileri görüşlülüğü ve yeniliklere açık yapısıyla Temel inşaatın sahibi RIDVAN TEMEL ile farklı işlere imza atmıştır. Başkaları yararına iyi bir şey yapmak görev değil, zevktir. Çünkü sizin sağlık ve mutluluğunuzu arttırır. Sözünü benimsemiştir. Kendini insanları mutlu etmeye adamış, Some yapının sahibi MESUT GÜMÜŞ‘ün Üçler dizayn mimarlık ve dekorasyon çatısı altında birleşmesiyle şirketimiz 2018 yılının mayıs ayında faaliyete geçmiştir.

MİSYON VE VİZYON

Üçler dizayn inşaat sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan sektörünü iyi tanıyan paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, inşaat değer zinciri alanlarında verimli ve kârlı hizmet sunmayı hedefleyen bir inşaat şirketidir.

30 Yıllık Deneyim

Yüksek Verimlilik

Kaliteli Hizmet

Düşük Maliyet

HİZMETLERİMİZ

Karbon fiber güçlendirme, mantoloma sistemleri, betonarme güçlendirme, dış cephe uygulamarı ve daha bir çok hizmetimizi detaylı öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Hizmetlerimiz
Open chat